Piana

Piana z dodatkiemjonów srebra

Do wykonywania ociepleń natryskowych wykorzystujemy nowoczesną pianę z dodatkiem jonów srebra. Ag40 świetnie sprawdza się do szybkiego i efektywnego energetycznie ocieplania budynków. Ta piana na poddasze pozwala całkowicie pozbyć się mostków termicznych, poprawia izolację akustyczną oraz realnie wpływa na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Pianę PUR stosujemy w wersji otwartokomórkowej i zamkniętokomórkowej. Sprawdza się ona nie tylko jako piana na poddasze, ale też do ocieplania fundamentów, strychów i stropodachów.

Zapoznaj się z naszą ulotką silverfoam Ag40
Wyjątkowa jakość izolacji Ukazujemy nowe oblicze izolacji, która sprawia, że wnętrza stają się przytulne, a rachunki do ogrzewanie i klimatyzację niższe. Przekonaj się o jej skuteczności!

Porównaj pianęzamknięto- i otwartokomórkową

Piana zamkniętokomórkowa

Piany zamkniętokomórkowe w zależności od gęstości, pozwalają wykonać bardzo trwałe i posiadające doskonałe właściwości termoizolacja, hydroizolacje, izolacje gazoszczelne budynków gospodarczych oraz przeciwskropleniowe.

Piana otwartokomórkowa

Z uwagi na nieustannie zwiększające się wymagania w przepisach odnośnie izolacji przegród budowlanych zwłaszcza dachów i stropodachów produkty poliuretanowe, wydają się najlepszym rozwiązaniem do wykonania ocieplenia. Podstawowe cechy materiału, przy zachowaniu odpowiednich parametrów natrysku, pozwalają uzyskać izolację o najlepszych parametrach.

Aktywne srebro
Aktywne srebro

Piana z dodatkiemjonów srebra

Unikatowa piana otwartokomórkowa

Piana otwartokomórkowa z jonami srebra to innowacyjny produkt do izolacji budynków. Wypróbuj ją i przekonaj się, jak komfortowo może wyglądać Twoje życie.

Zabezpieczenie przed grzybami i pleśnią

Aplikacja urządzeniem, które filtruje zanieczyszczenia pozwala pozbyć się zanieczyszczeń stałych – piana na poddasze jest czysta, nie powstają w niej pleśń ani grzyby.

Solidna izolacja na lata

Izolacja natryskowa pianą z jonami srebra gwarantuje wysoką jakość wykończenia i bardzo dobre parametry izolacyjne na lata. Ma wysoki współczynnik lambda i niską nasiąkliwość.

Jesteś zainteresowany pianką Silverfoam Ag40?
Porozmawiaj z doradcą i dowiedz się więcej o jej zaletach.

Czym wyróżniają się nasze pianki

Piana otwartokomórkowa
Spieniana wodą
Zastosowanie do -30C
Bardzo lekka (od 6,5 kg/m3)
Ekologiczna
Pochłanianie dźwięku
Niewysoka cena
Wszystkie piany
Samogasnąca
Oszczędza na ogrzewaniu
Trwała (25 lat +)
Bezspoinowe izolacje
Odporna na grzyby i pleśnie
Nie zbija się ani nie zsuwa
Piana otwartokomórkowa
Wypełniana gazem
Zastosowanie od -50C do +150C
Niska przepuszalność pary wodnej
Właściwości hydroizolacyjne
Estetyczna
Wydajność do 1000 m2 dziennie
Sprawdź obiektywneopinie naszych klientów i partnerów

Piana na poddasze – solidna izolacja na lata

Z uwagi na łatwość i szybkość aplikacji, bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz wygodne dopasowanie do skosów czy wnęk, piana na poddasze cieszy się rosnącym zainteresowaniem osób budujących lub wykańczających domy. Gdy inwestor szuka technologii, która sprawdziłaby się najlepiej przy ocieplaniu stref pod dachem, ścian oraz innych miejsc, w których tworzą się mostki termiczne, powinien zwrócić uwagę właśnie na nasz produkt.

Piana na poddasze, szczególnie tak oferowana przez Silverfoam doskonale sprawdza się niemal we wszystkich projektach budowlanych. Korzyści z jej aplikacji odczuwalne są jeszcze przez długi czas, ponieważ materiał zapewnia solidne pokrycie oraz doskonałe utrzymanie ciepła. W ten sposób wpływa więc na likwidację mostków termicznych, a przy tym obniżenie kosztów ogrzewania.

Nasza piana doskonale nadaje się do wielu zastosowań – nie tylko do ocieplania poddasza. Ocieplone z jej użyciem stropy, ściany, fundamenty oraz posadzki zyskają nową jakość. Materiał jest przyjazny dla ludzi i środowiska, wykazuje działanie antybakteryjne, nie sprzyja powstawaniu pleśni i gromadzeniu się grzybów, kurzu ani roztoczy.

Jaką pianę na poddasze wybrać?

Zachęcamy do wybrania piany otwarto- i zamkniętokomórkowej z jonami srebra. Ag40 to materiał bardzo efektywny, który jest rozpylany metodą natryskową. Ta technologia nie ma sobie równych, jeśli chodzi o docieranie do miejsc trudno dostępnych, zlokalizowanych w szczelinach, wnękach i zakamarkach. A tych na poddaszu nie brakuje. Brak dobrego ocieplenia tych miejsc prowadzi do powstawania mostków termicznych, co skutkuje późniejszymi problemami z utrzymaniem temperatury oraz ogrzaniem przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy Ci współpracę z rekomendowanymi przez Silverfoam specjalistami aplikującymi pianę na poddasze. Zachęcamy również do dołączenia do grona naszych certyfikowanych wykonawców.

Adres ul. Janosika 122, 92-108, Łódź
Pełny kontakt

Bądźmy w kontakcie