O nas

SilverFoam– nasza historia

W branży budowlanej działamy już od 2007 roku. Od 2012 roku skupiamy się na wykonywaniu izolacji natryskowych, a od 2016 roku także sprzedażą maszyn. Od 2019 roku dystrybuujemy piany PUR, a rok później skupiliśmy się na wprowadzeniu nowoczesnej piany marki SilverFoam. Widząc rosnące zainteresowanie tym rodzajem izolacji, postanowiliśmy wyspecjalizować się właśnie w pianie poliuretanowej, a szczególnie interesuje nas piana z jonami srebra Silverfoam Ag40.

Stawiamyna innowacje

Od początku działalności stawiamy na innowacje – tak było w 2007 roku, kiedy zakładaliśmy firmę budowlaną, i tak jest nadal. Jesteśmy ambitni i chcemy, aby nasza praca wyróżniała się na tle konkurencyjnych firm zarówno produktem, jak i wykonaniem – jakością, terminowością.

Firmą zarządza doświadczony duet przedsiębiorców – Tomasz Wiśniewski oraz Daniel Ząbek. Podzieliliśmy między siebie role związane ze sprzedażą, zaopatrzeniem, serwisem i wsparciem technicznym. Nie ustajemy w dalszym rozwoju.

Nasze celena przyszłość

Jeżeli pytasz nas, co planujemy, w jakim kierunku zmierzamy, co chcemy osiągnąć, to odpowiadamy bez wahania. Naszym celem jest stworzenie nowoczesnego, dynamicznego i sprawnie działającego samodzielnego przedsiębiorstwa, które będzie posiadało, może nie ilościowo, lecz jakościowo duży wpływ na rynek izolacji natryskowych pianą w Polsce. Zapraszamy do współpracy, jeśli chcesz serwisować maszyny, kupić akcesoria lub pianę z jonami srebra albo zlecić wykonanie izolacji metodą natryskową.

Jesteś zainteresowany pianką Silverfoam Ag40?
Porozmawiaj z doradcą i dowiedz się więcej o jej zaletach.
Adres ul. Janosika 122, 92-108, Łódź
Pełny kontakt

Bądźmy w kontakcie